• BIST 1.467
  • Altın 437,398
  • Dolar 7,3775
  • Euro 8,9266
  • İstanbul 3 °C
  • Ankara 2 °C

Şampiyonlar Kupalarını Aldı

Şampiyonlar Kupalarını Aldı
Tuzla 3. Kültür Sanat Spor ve Bilim Günleri kapsamında yıl içerisinde yapılan Tuzla ilçe geneli spor müsabakalarında dereceye giren takımlara, Kafkale Spor Kompleksinde düzenlenen törenle kupaları ve madalyaları verildi.

 Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla, diğer mülki amirler ve bazı spor yazarları tarafından verildi.

 

Ödül töreninde ayrıca, Haber Türk Gazetesi adına Yayın Yönetmeni Halil Özer ve Okul Sporları Editörü Tayyar Sümen’e ve Fanatik Gazetesi’nden spor yazarı Oğuz Dizer’e yılın spor yazarı ve başarı ödülleri verildi. Fenerbahçe ve Milli Takım eski futbolcusu Erdi Demir’de onur ödülüne layık görüldü.

 

Yıl içerisinde yapılan müsabakalarda branşlara göre dereceye giren takımlar şöyle:

 

FUTBOL

Minik Futbol.

1-Farabi İ.O. 

2-Piri Reis İ.O.

3-H.H. Sonay İ.O.

4-E.Çelebi İ.O.

5-Oruç Reis İ.O.

6-U.Hasan İ.O.

Küçük Futbol

1.Yunus Emre İ.O.                

2. Piri Reis.İ.O.                     

3. Farabi İ.O.                         

Yıldız Futbol

1.H.Hilmi Sonay İ.O.            

2.Farabi i.O.                           

3.Z.Hanım İ.O.                      

Genç Futbol

1.End.Mes.Lisesi                   

2.M.Tekinalp And.Lisesi       

3.S.Demirel Tic.Mes.Lisesi   

 

FUTSAL

Yıldız Kız Futsal

1. Atatürk İ.O.                                 

2. İbni Sina İ.O.                               

3. U.Hasan İ.O.                                

Yıldız Erkek Futsal

1. Atatürk İ.O)

2. İbni Sina İ.O.                                

3. U.Hasan İ.O.                                

Genç Kız Futsal

1.İ.M.K.B.Mes.lisesi                       

2.Orhanlı Lisesi                              

3. Y.Emre Lisesi                                

Genç Erkek Futsal

1.M.Tekinalp And.Lisesi                 

2.Işıl And.Lisesi                              

3.Y.Emre Lisesi                              

 

FUTBOL TENİSİ

Yıldız Erkek Futbol Tenisi

1. E.Çelebi İ.O.                                 

2. Z.hanım İ.O.                                

3. İbni Sina İ.O.                                

4. B.Manço İ.O.                               

Genç Erkek Futbol Tenisi

1.End. Mes.Lisesi                            

2.M.Tekinalp And.Lisesi                  

3 Y.Emre Lisesi                                

4.P.Reis Dnz.Lisesi                          

 

 

 

 

 

BASKETBOL

Küçük Kız Basketbol

1.Koç Özel i.ö                                    

2.Çağrıbey i.ö                                     

3.İbni Sina i.ö                                    

Küçük Erkek Basketbol

1.Koç Özel i.ö                                                                             

2.Çağrıbey i.ö                                    

3.İbni Sina i.ö                                     

Yıldız Kız Basketbol

1.Çağrıbey i.ö                                    

2.Koç Özel i.ö                                   

3.İbni Sina i.ö                                   

Yıldız Erkek Basketbol

1.Çağrıbey i.ö                                     

2.Koç özel i.ö                                     

3.E.Çelebi İ.O.                                   

Genç Kız Basketbol

1.Koç Özel Lisesi                               

2.Tuzla Anadolu Lisesi                       

3. Işıl And.Lisesi                                

Genç Erkek Basketbol

1.End.Mes.Lisesi                                 

2.Koç Özel Lisesi                                

3.B.N.Işıl And.Lisesi                           

 

VOLEYBOL

Yıldız Kız Voleybol

1.   Koç Özel İ.O                                

2.  Yunus Emre i.O                             

3.   E.Çelebi İ.O.                                 

Yıldız Erkek Voleybol

1.  Çağrıbey İ.O                                  

2.  E.Çelebi İ.O.                                   

3.  H.Türkkan İ.O.                              

Genç Kız Voleybol

1. Koç Özel Lisesi                              

2. M.Tekinalp And Lisesi                   

3. B.N .Işıl and. Lisesi                        

Genç Erkek Voleybol

1. P.Reis Dnz.Lisesi                            

2. End.Mes.Lisesi                                

3. Tuzla And. Lisesi                            

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Duyuru Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 02164912882 05323834739 05334607972 Faks : 0216 4917113