• BIST 1.524
  • Altın 438,496
  • Dolar 7,4448
  • Euro 9,0064
  • İstanbul 1 °C
  • Ankara -1 °C

İmam Hatip Lisesi'nden üniversite sınavında büyük başarı

İmam Hatip Lisesi'nden üniversite sınavında büyük başarı
Pendik İTO Şehit Ahmet Aslanhan Anadolu İmam Hatip Lisesi YKS'de büyük başarı gösterdi. Okulun 3 öğrencii ilk 500'e girerken, ilk binde de 4 öğrencisi yer almayı başardı.

Okul Müdürü Ebamüslim Yaşaroğlu gazetemize yaptığı açıklamada sonuçların kendilerini son derece mutlu ettiğini ifade etti. Müdür Yaşaroğlu, "YKS 2020 sonuçları açıklandı! İlk Mezunlarımızla zirveyi zorlamaya başladık.  Başarıya ekip olarak inandık. öğrencilerimiz istedi, inandı, çalıştı ve Başardılar... Her zaman dediğimiz gibi; İyi insan, şuurlu Müslüman, sorumlu vatandaş ve başarılı bir öğrenci hedefiyle, okulumuz başarıda yeni bir gelenek daha başlatıyor.... Hiçbir Başarı tesadüf değildir."dedi.

Ebamüslim Yaşaroğlu, başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederken, "Listenin bu hale gelmesi için kurucu müdürümüz Cafer bey başta olmak üzere kuruluşundan bugüne kadar görev yapan tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımızın, Okul Personelimizin, Okul Aile Birliğimizin, kıymetli velilerimizin ve en önemlisi başarının mimarı öğrencilerimin özverili bir çalışması, emeği ve desteği var. Herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."

eba-radidi-dex.jpg

1 YİĞİT ENES ÖZKUL BOĞAZİÇİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞK.

2 HASAN ÖZDAĞ BOĞAZİÇİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞK.

3 İLKER BURAK BULAMA BOĞAZİÇİ FELSEFE

4 MEHMET EYMEN ESER BOĞAZİÇİ ULUSLAR ARASI TİCARET

5 HAKAN HURMAN İSTANBUL ÜNİV. ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

6 EBUBEKİR ARABACI ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ

7 EMİN FURKAN ANNAÇ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

8 ABDULHALİM DEĞER İSTANBUL SAĞLIK VE TEKN.ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

9 ÖMER FARUK KESKİN ODTÜ MAKİNA MÜHENDİSİLİĞİ

10 MUSTAFA CUNİ SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİV DİŞ HEKİMLİĞİ

11 N. ERDEM KILIÇARSLAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİV DİŞ HEKİMLİĞİ

12 NUMAN KARAGÖZ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİV DİŞ HEKİMLİĞİ

13 MEHMET NURİ EKİNCİ YENİ YÜZYIL ÜNİV DİŞ HEKİMLİĞİ

14 SELMAN TOPRAKCI MARMARA ÜNİV HUKUK FAKÜLTESİ

15 İBRAHİM HAKKI ERTÜRK İSTANBUL ÜNİV HUKUK FAKÜLTESİ

16 M. HAN DEMİRCİ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİV HUKUK FAKÜLTESİ

17 M.EMRE SARIÇAM MALTEPE ÜNİV HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

18 HÜSEYİN PARILDAR İSTANBUL ÜNİV VETERİNERLİK FAKÜLTESİ

19 A.MUHAMMET AÇIKGÖZ İSTANBUL ÜNİV MİMARLIK FAKÜLTESİ

20 TALHA YUSUF AYVACI İSTANBUL CERRAHPAŞA ÜNİV PDR-REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞ.

21 MUHAMMET BAYRAM ÜSKÜDAR ÜNİV PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)

22 MEHMET CEMAL ACAR İTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

23 MUHAMMED ALİ ÖZTÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİV ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ

24 Ö. FARUK GÖKDOĞAN YILDIZ TEKNİK ÜNİV ELKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

25 BERAT TOĞUŞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİV KONTROL OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ

26 ENES AKITÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİV KONTROL OTOMASYON MÜHENDİSLİĞİ

27 M. ENES SEVGİ YILDIZ TEKNİK ÜNİV HARİTA MÜHENDSİLİĞİ

28 M. EMİR POLAT YILDIZ TEKNİK ÜNİV GEMİ MÜHENDİSLİĞİ

29 FURKAN UÇARLI İSTANBUL ÜNİV. CERRAHPAŞA MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

30 M. BİLAL ALPASLAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİV ELEKTORİNİK MÜHENDİSLİĞİ

31 SEFACAN ŞAHİN GEBZE TEKNİK ÜNİV ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

32 HASAN EMİRCAN METİN GEBZE TEKNİK ÜNİV MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

33 FARUK KESKİN GEBZE TEKNİK ÜNİV MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

34 ABDULLAH ENES PATIR GEBZE TEKNİK ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

35 B. BURAK ŞAHİN GEBZE TEKNİK ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

36 ENES KARABULUT GEBZE TEKNİK ÜNİV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

37 BEDİRHAN BOYLAN İSTANBUL MEDENİYET ÜNİV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

38 MUHARREM YILMAZ İSTANBUL ÜNİV BİYOLOJİ

39 ENES TOPAL GAZİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

40 MEHMET EMİN ŞAHİN DOĞUŞ ÜNİV MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)

41 BURAK GEÇİT KOCAELİ ÜNİV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

42 M. EFDAL ŞAHİN SAKARYA ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

43 M. SACİT MEYDANAL CELAL BAYAR ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

44 GALİP HASAN KARA BURSA TEKNİK ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

45 DERVİŞ CÖNGER KOCAELİ ÜNİV. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ

46 EYÜP TERZİ SEBAHATTİN ZAİM ÜNİV. YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

47 CELAL ARSLAN ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

48 KEREM SEFA KAYADELEN BALIKESİR ÜNİV. ELKTRİK ELKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

49 ALİ EKBER KARA NECMETTİN  ERBAKAN ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

50 KADRİHAN KÜÇÜKKAYHAN HALİÇ ÜNİV BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
 

Bu haber toplam 3692 defa okunmuştur
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Duyuru Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 02164912882 05323834739 05334607972 Faks : 0216 4917113