AÇILIŞA, YOĞUN KATILIM
8 Şubat Pazartesi günü düzenlenen törene, Pendik Kaymakamı Dr. Mehmet Oduncu, Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gök ve şube müdürleri, Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesi Başkanı Özden Öztanyel ve üyeleri, Kazım Karabekir’in kızı Timsal Karabekir, bölge iş adamları, okul aile birliği başkan ve üyeleri, muhtarlar, veliler ve vatandaşlar katıldı.
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ VE İŞ ADAMLARININ ESERİ
Programda bir konuşma yapan okul müdürü İzzet Diktaş, “Öğrencilerimizin başarısı için, okulumuzu her yıl biraz daha geliştirmekteyiz. Bu geliştirme de, bölge iş adamlarımızın ve Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesi gibi sivil toplum örgütlerimizin katkıları ve canla başla çalışan okul aile birliğimizin özverili çalışmalarıyla olmaktadır. Bu vesile ile başta Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesi Başkanı Özden Öztanyel ve üyelerine, özel katkı ve emekleri geçen Yüksel Öztoprak ve Feriha Gazioğlu’na, bize her türlü desteği veren bölge iş adamlarımızdan Ahmet Çelebi’ye, Şerafettin Günoral’a, Erol Köstek’e, Mehmet İşbilir’e, Mashar
Kemendere’ye, Ahmet Esneray’a ve Ferudun Geçgel’e teşekkürlerimizi sunarız.” Dedi.
Kaymakam Oduncu, milli eğitim müdürü Bahattin Gök ve onur konuğu Timsal Karabekir’in de birer konuşma yaptığı programda, ana sınıfı, sağlık odası ve kameralı güvenlik sistemi, hep birlikte yapılan kurdela kesimiyle hizmete girdi. Davetliler, kurdela kesiminin ardından hep birlikte, açılışı gerçekleştirilen ana sınıfı ve sağlık odasını gezdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.